Zapraszamy na serię webinariów poświęconych rozwiązaniom Eaton. Dostęp i udział w szkoleniach jest darmowy - nie przegap więc okazji uczenia się z naszymi ekspertami. Zapisz się i uzyskaj dostęp do naszego portalu szkoleniowego, gdzie znajdziesz wszystkie webinaria prowadzone na żywo i nagrania zakończonych szkoleń.

Wszystkie nasze webinary zaczynają się o godzinie 11:00.

Już teraz zainteresowało Cię konkretne webinarium? Zaznacz swój wybór w formularzu.

Potrzebujesz więcej informacji? Po zarejestrowaniu się otrzymasz dostęp do portalu szkoleniowego, gdzie dowiesz się więcej o każdym ze szkoleń i będziesz mógł wybrać to webinarium, które Cię zainteresuje.

15 kwietnia - System sygnalizacji pożarowej CF3000 cz.1 - elementy systemu i zasady konfiguracji.
22 kwietnia - Możliwości Przemysłu 4.0 w systemie rozdziału energii xEnergy.
Wyrażam zgodę, aby informowano mnie regularnie o produktach, promocjach i aktualnościach Eaton. Rozumiem i zgadzam się, aby spółka Eaton wykorzystywała moje dane do celów personalizacji wiadomości marketingowych. Wyrażam zgodę, aby podawane przeze mnie dane osobowe były udostępniane Eaton Corporation plc w Irlandii i Eaton Corporation w Stanach Zjednoczonych zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności Eaton. Wszelkie przypadki wykorzystania moich danych osobowych będą zgodne z odpowiednimi i obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych oraz z Polityką prywatności Eaton. Mogę zmienić swoje preferencje w dowolnym momencie lub cofnąć swoją zgodę klikając odpowiednie łącze w stopce wiadomości elektronicznej od Eaton lub wchodząc na stronę http://electricalsector.eaton.com/Resource_Centre_Register_PL.