Zapraszamy na serię webinariów poświęconych rozwiązaniom Eaton. Dostęp i udział w szkoleniach jest darmowy - nie przegap więc okazji uczenia się z naszymi ekspertami. Zapisz się i uzyskaj dostęp do naszego portalu szkoleniowego, gdzie znajdziesz wszystkie webinaria prowadzone na żywo i nagrania zakończonych szkoleń.

Wszystkie nasze webinary zaczynają się o godzinie 11:00.

Już teraz zainteresowało Cię konkretne webinarium? Zaznacz swój wybór w formularzu.

Potrzebujesz więcej informacji? Po zarejestrowaniu się otrzymasz dostęp do portalu szkoleniowego, gdzie dowiesz się więcej o każdym ze szkoleń i będziesz mógł wybrać to webinarium, które Cię zainteresuje.

21 stycznia - Sterownik programowalny easyE4, pierwsze kroki.
28 stycznia - Ochrona instalacji fotowoltaicznych.
4 lutego - Konfigurator rozdzielnic niskiego napięcia: "xEnergy Configurator"
11 lutego - System wzywania pomocy do toalet, część 2: dobór i konfiguracja w zależności od wielkości systemu.
18 lutego - Wybrane zagadnienia projektowania systemów UPS.
25 lutego - Dobór i możliwości jednego z najlepiej dopracowanych systemów automatyki na rynku - XC300 / XN300.
4 Marca - Ekologiczny aspekt wyboru rozdzielnic średniego napięcia.
Wyrażam zgodę, aby informowano mnie regularnie o produktach, promocjach i aktualnościach Eaton. Rozumiem i zgadzam się, aby spółka Eaton wykorzystywała moje dane do celów personalizacji wiadomości marketingowych. Wyrażam zgodę, aby podawane przeze mnie dane osobowe były udostępniane Eaton Corporation plc w Irlandii i Eaton Corporation w Stanach Zjednoczonych zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności Eaton. Wszelkie przypadki wykorzystania moich danych osobowych będą zgodne z odpowiednimi i obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych oraz z Polityką prywatności Eaton. Mogę zmienić swoje preferencje w dowolnym momencie lub cofnąć swoją zgodę klikając odpowiednie łącze w stopce wiadomości elektronicznej od Eaton lub wchodząc na stronę http://electricalsector.eaton.com/Resource_Centre_Register_PL.